Електронний багатомовний

термінологічний словник

Electronic Multilingual Terminological Dictionary


Ментальне здоров'я

Терапія взаємодії

Особиста терапія є емоційно важливим та професійно формувальним досвідом, який має бути головним у навчанні та розвитку фахівців охорони здоров’я – психологів, психотерапевтів. (Лазос, Г.П., 10 березня 2021).
Позитивна психотерапія стверджує, що кожна людина від народження володіє двома базовими здібностями: до любові («Любити») і до пізнання («Знати»). Тобто, у ній від народження закладений певний потенціал, який вона має змогу розвивати протягом усього життя. Доказом існування цих здібностей вважається те, що маленька дитина швидко засвоює знання, активно пізнає навколишній світ, а також проявляє любов до батьків та приймає її від них. (Карпенко, Є.В., Методи сучасної психотерапії., 2015 с. 22).
Принцип встановлення зв’язку (цей принцип випливає з поведінки, яка пов’язує мати з новонародженою дитиною, що передбачає тривалий візуальний контакт, турботливі дотики, постійну увагу до потреб дитини.):
а) Усвідомлене спостереження;
б) Самоусвідомлення;
в) Навички, пов'язані з прихильністю;
г) Ігровий простір;
д) Бути на “одній хвилі”. (Кликова,П., 13 червня 2016)

Джерела:

Лазос, Г.П., (10 березня 2021). Організаційна психологія.Економічна психологія. Особиста терапія як важливий аспект професійної підготовки психолога і психотерапевта. Анотація. Відновлено з https://surl.li/qnkkde

Карпенко, Є.В.,(2015). Навчальний посібник. Методи сучасної психотерапії. (с. 22). Відновлено з https://surl.li/vzekkw

Кликова,П., (13 червня 2016). Міжнародний центр розвитку і лідерства. Терапія, що базується на довірливих взаємовідносинах: Принцип встановлення зв'язку. Відновлено з https://surl.li/tvbshq

Частина мови іменник
Рід жіночий
Істота/неістота неістота
Називний Терапія взаємодії
Родовий Терапії взаємодії
Давальний Терапії взаємодії
Знахідний Терапія взаємодії
Орудний Терапією взаємодії
Місцевий (на/у) Терапії взаємодії